• 02188459891

  • تهران، خیابان شریعتی (سه راه پلیس)، خیابان زیتون، پلاک 10، واحد 3

logo
منو

لیست مقالات

گلوب ولو

شیر گلوب ولو برای ایزوله سازی جریانهای مداوم استفاده می شود.معمولا این شیرها برای فشاهای بالا تر نسبت به شیرهای دیگر اسفاده می شود (GATE,PLUG,…) این شیرها همچنین در زمانی که فشار بر روی شیر فاکتور موثری نیست استفاده می شود.

چک ولو

شیر چک ولو طراحی شده برای جریانهای یکطرفه که امکان بازگشت جریان (BAY PASS) با حداقال نشت را از ان بگیرد.

کنترل ولو

بر خلاف شیر دستی در یک سیستم لوله کشی که عمدتا در خدمت بستن، تخلیه، پر کردن و یا هدایت، شیر کنترل ولو بخشی از یک سیستم کنترل خودکار هستند.

گیت ولو

در ابتدا طراحی شده است برای سرویس های ایزوله این شیر به طور عمده برای حالت کاملا باز یا کاملا بسته طراحی شده است.

شیر پروانه ای

شیر پروانه ای فولادی برای کنترل جریان قطع و وصل یا مداوم استفاده می شود خاصیت این شیر ها این است که سریع باز می شوند و افت موضعی کمی دارند.

تیوپها

تیوپها از سایز 1.8 تا 3 اینچ در مهندسی مکانیک مورد استقاده قرار می گیرد. تولید تیوپها بر اساس سیستم تولید لوله های مانیسمان و بر اساس کشش سرد می باشد . از لحاظ تکنیکالی تیو پها برای انتقال سیال مایع و گاز استفاده میگردد.

اتصالات لب جوش

این اتصالات در جهت تغییرات در جریان به وجود امده اند که بطور عمد شامل موارد زیر می باشند.

لوله بدون درز

لوله بدون درز از حرارت دادن و تغییر شکل دادن در اثر فشار و ایجاد سوراخ در داخل بیلت فولادی تولید می شود. سیستم تولید انها بر اساس HOT WORKING و COLD WORKING می باشد.

اتصالات ساکت

اتصالات فورچ بصورت اتصالات ساکت و اتصالات دنده بر اساس استاندارد ASME B16.11 طراحی و تولید می گردد. این اتصالا ت در کلاسهای3000 6000 9000 موجود می باشند.

اتصالات دنده

اتصالات دنده در کلاس 2000 3000 6000 موجود می باشند. محدودیتهای سایز و سرویس بر اساس کدهای مشخص طراحی واریه می گردد.

فلنج گلودار

فلنج گلودار فولادی یکی از انواع اتصال دنده در پایپینگ می باشد فلنجها می تواند در نوع دنده ساکت یا گلو دار موجود می باشد.

فلنج اسلیپون

در این نوع فلنج هیچ اتصالی به نازل یا لوله ندارد . لوله در جهت اتصال به داخل فلنج رفته و جوش می گردد.

لوله استنلس استیل

لوله ها و تیوپها در استاندارد و سایزهای مختلف تولید می گر دند مصرف کننده بر اساس فرایند تولید نوع و سایز لوله درزدار یا بدون درز بودن ان را درخواست می کند.